Купити арочну тонкостінну трубу 40х20

Реалізуємо оптом та в роздріб тонкостінні арочні труби для виготовлення меблів,  збору механізмів, функціональних та декоративних металоконструкцій. Продукція виготовляється згідно з технологічними умовами, проходить багатоетапний контроль якості та ріжеться на шматки необхідної покупцю довжини на підприємстві – перед здачею на доставку чи самовивіз. 

Труба арочна сталева тонкостінна

- замовити отптом і в роздріб можна в м Дніпро, а в м.Черкаси, Полтава, Київ та інших містах України можна оптом з доставкою на Ваш склад.

Розмір Ціна за тонну Кількість,кг Сума замовлення
40х20х1,2
42900 грн.
40х20х1,5
42900 грн.
40х20х2,0
42900 грн.

Переваги тонкостінних арочних труб 40*20

Форма арочного профілю більш декоративна, ніж функціональна. Тримальна здатність у нього практично така ж, як у квадратної тонкостінної труби рівного діаметру. Але під час виробництва рекламних конструкцій, меблів чи інших виробів з відкритим каркасом заокруглені кути користуються більшою популярністю. Серед інших переваг арочних труб для металоконструкцій  перед найближчою альтернативою виступають цільнометалеві прути малого діаметру:

  • легкість( важливо для меблів, мобільних рекламних стендів, функціональних трубопроводів всередині приладів чи механізмів);
  • простота роботи з матеріалом  (арочні труби відмінно гнуться, тримають заданий вигин, перекриваються та зварюються в складні форми);

Сфера використання тонкостінних арочних труб 40х20

Нерідко арочні тонкостінні  труби зустрічаються у внутрішніх та зовнішніх каркасах рекламних стендів, лайтбоксів, розбірних фотостендів. Завдяки стандартним типорозмірам їх зручно комбінувати з квадратними  та прямокутними профілями, коли це необхідно для зміцнення та отримання специфічних властивостей готового виробу.

Дизайнери інтер’єрів, виробники камінів, декоративних пано чи інших виробів з металевого профілю також користуються арочними трубами.

Труба арочна сталева - купити в ТОВ «ПКФ СОЗИДАТЕЛЬ» м Дніпро за низькою ціною.

ТОВ «ВКФ СОЗИДАТЕЛЬ»багато років працює на українському ринку виробництва виробів з металопрокату. На склад компанії постійно зберігається не менше 3000 тон готової продукції. У числі постійних замовників великі українські меблеві фабрики, рекламні агентства, дизайнерські студії зі світовим іменем.

Дзвоніть, менеджер допоможе сформувати замовлення та зорієнтує Вас у термінах доставки продукції.

Труба арочна тонкостінна купити в м Дніпро оптом і в роздріб, а в містах Черкаси, Полтава, Київ оптом з доставкою з м Дніпро.