Кругла тонкостінна труба 10 мм, 10х0,7 10х0,8 10х1 мм

Кругла тонкостінна труба 10 мм

 

 

 

 

 

Якісні і міцні тонкостінні труби 10 мм знаходять широке застосування для виготовлення меблевих каркасів, легких конструкцій і дитячих майданчиків. Завдяки тому, що вони мають декоративний зовнішній вигляд їх можна застосовувати для створення меблів для офісу і школи, а також найрізноманітнішого складського обладнання.

Особливості круглих тонкостінних труб 10 мм, 10х0,7 10х0,8 10х1 мм

Даний вид труб виготовляється зі сталі 08 КП, що визначає міцність і зносостійкість виробів. Такі труби дуже довговічні і вони практично не схильні до корозії і поломок.

Круглі труби 10 мм, 10х0,7 10х0,8 10х1 мм виготавляються з металопрокату згідно з ДСТУ 10704-91, тому вони виходять не важкими і з легкістю піддаються згинанню, що дозволяє виготовляти широкий асортимент найрізноманітніших каркасів. Термін служби тонкостінних круглих труб становить близько 15 років. Якщо вони призначені для установки на вулиці, де можливий вплив атмосферних опадів, то слід провести оцинкування, яке захистить поверхню труб від корозії. Підвищити естетику виробів при застосуванні труб здатне гальванічне покриття. Блискучі і міцні труби привабливо виглядають при виробництві меблів.

Перевага замовлення тонкостінних труб

Наша компанія тривалий час представлена ​​на ринку металопрокату, тому ми пропонуємо нашим клієнтам високу якість металовиробів за доступною вартістю. В наявності найширший вибір асортименту, у нас ви з легкістю знайдете будь сортамент круглих труб. Високі стандарти роботи дозволяють підбирати оптимальні рішення для наших клієнтів.

Наша фірма щорічно реалізує безліч кілометрів труб, які йдуть на створення дитячих майданчиків і каркасів для меблів для школи і офісу, а також інших легких конструкцій. Ми поставляємо труби довжиною до дванадцяти метрів. У нас легко купити трубу круглу сталеву 10 мм, 10х0,7 10х0,8 10х1 мм за ціною 26700 грн. за тонну. Доставка здійснюється у Київ, Черкаси, Полтава