Кругла тонкостінна труба 12 мм, 12х0,8, 12х1,0, 12х1,2, 12х1,5 мм

Кругла тонкостінна труба 12 мм

 

 

 

 

 

У Дніпропетровську, Харкові та Києві затребувані різні види металопрокату, особливою популярністю користуються круглі тонкостінні труби 12 мм. Даний вид труб дуже необхідний в меблевій промисловості, вони незамінні при необхідності зробити міцний і довговічний каркас для дитячих або офісних меблів. Столи і стільці, де використовують в якості каркаса ці труби, відрізняються високою якістю. Також застосування труб обгрунтовано при виробництві складського обладнання для торгівлі та установки у виробничих цехах.

Дитячі майданчики, де в якості турніків використовуються труби тонкостінні 12 мм, дозволяють дітям безперешкодно грати і займатися фізичними вправами. Цей вид труб важливий якщо мова заходить про зведення легких конструкцій і каркасів, тому дуже затребуваний на ринку.


 Особливості круглих труб 12 мм, 12х0,8, 12х1,0, 12х1,2, 12х1,5 мм


Основними відмінними особливостями, які притаманні тонкостінним круглим трубам є:
- високі показники міцності;
- довговічність і зносостійкість;
- легкість монтажу;
- відмінна гнучкість;
- такі труби з легкістю витримують великі навантаження


Чим же обумовлюються відмінні показники ефективності? Справа в тому, що тонкостінні труби виготовляються зі сталі марки 08 КП і повністю відповідають всім технічним умовам і ДСТУ 10704-91. Труби ріжуться на відрізки необхідної довжини, їх максимальна довжина досягає 12 метрів. Термін служби тонкостінних труб - 15 років, за умови їх покриття гальванікою або оцинкування даний термін може бути продовжений.


Як купити сталеві тонкостінні труби 12 мм


Наша компанія є лідером з реалізації металопрокату, у нас ви можете придбати широкий асортимент прямокутних, квадратних і круглих труб. Труби круглі тонкостінні користуються особливим попитом, оскільки вони широко застосовуються в будівництві і виробництві меблевих виробів.
Купити трубу круглу сталеву 12 мм, 12х0,8, 12х1,0, 12х1,2, 12х1,5 мм в нашій компанії можна оптом і в роздріб 
Гарантуємо високу якість труб і своєчасну їх доставку до місця призначення. Оформляйте замовлення за допомогою сайту. При виникненні питань зателефонуйте представнику компанії.

Доставка здійснюється у Київ, Черкаси, Полтава та інші міста України.