Квадратна тонкостінна труба 10х10х0,8, 10х10х1,0, 10х10х1,2

 

Квадратна тонкостінна труба  10

 

 

 

 

 

Тонкостінна квадратна (профільна) труба – це труба, головною особливістю якої, окрім інших, є відношення товщини стінки до її діаметру. Тонкостінні труби характеризуються гладкістю стінок та їх легкістю. Конструкції з таких труб відрізняються міцністю, довговічністю та стійкістю. Технічні умови, при яких виготовляється квадратна тонкостінна труба, описані в ГОСТ 8639-82. Квадратна сталева тонкостінна труба поєднує в собі довговічність, міцність та економічність. Її легко розрізати, згинати або навіть надавати різноманітну форму, вона герметична та пластична. У більшості випадків тонкостінна труба використовується там, де необхідно поєднати високу міцність та легкість конструкції. Тонкостінна квадратна труба 10х10 широко використовується у промисловому обслуговуванні, сільськогосподарському обладнанні, транспортному обладнанні, кузовах вантажних автомобілів, причепів, рамах тощо. Її конфігурація в формі коробки забезпечує набагато більшу міцність та твердість у порівнянні з формою кута. Цей сталевий профіль легко зварювати, різати, формувати та обробляти, використовуючи відповідне обладнання та знання.

Виробництво тонкостінної труби – процес досить складний. Після формування квадратних тонкостінних труб 10х10х0,8, 10х10х1,0, 10х10х1,2 проводиться заварювання по стиках згину. Зварювання проводиться на великому стані, з дотриманням технології, точності розмірів та із забезпеченням високого ступеню якості поверхневого шару. Після завершення процесу зварювання вироби перевіряють на дефекти і правлять на вальцях, після чого калібрують та упаковують. На ринку металопрокату труба тонкостінна сталева зварювальна коштує набагато менше, ніж безшовні трубні вироби, але по співвідношенню ціни та якості перевагу має все-таки електрозварювальна сталева труба. Значна перевага профільних тонкостінних труб полягає в простоті монтажу, а також у високій якості поверхні. Такі труби можна покривати гальванічним покриттям, порошковою фарбою, а також їх можна цинкувати. Тонкостінні труби з холоднокатаного сталевого рулону мають гарний естетичний вигляд.

ТОВ «ПКФ СОЗИДАТЕЛЬ» виробляє високоякісні тонкостінні труби та пропонує кілька різних розмірів квадратної труби 10х10 за доступними цінами за метр в готових до відправки заготовках, або ви можете замовити розмір та довжину, яка вам необхідна. На нашому сайті ви можете замовити консультацію фахівця, який допоможе підібрати потрібний розмір тонкостінної труби та оформити доставку вашого замовлення в Київ, Черкаси та Полтаву