Квадратна тонкостінна труба 15х15х0,8, 15х15х1,0, 15х15х1,2, 15х15х1,5

 

Квадратна тонкостінна труба  15

 

 

 

 

 

Сталева труба, у якій відношення зовнішнього діаметру сталевої труби до товщини стінки більше 20, називається тонкостінною сталевою трубою. Сталь для тонкостінних труб має свої особливості. Серед них розрізняють: вуглецева сталь, низьколегована сталь, тонкостінна труба з легованої сталі підходить для загальної конструкції та механічних конструкційних деталей; тонкостінна рідка сталева труба використовується для транспортування загальної рідини; тонкостінні труби з нержавіючої сталі використовуються в хімічній, нафтовій, легкій, харчовій, механічній промисловості тощо.

Чим відрізняється гарячекатана безшовна труба від холоднокатаної та яку краще обрати? Холодна прокатка є більш точною, ніж гаряча. Зовнішній діаметр гарячекатаної безшовної труби, як правило, перевищує 32 мм, товщина стінки складає 2,5-75 мм, діаметр холоднокатаних безшовних сталевих труб може становити 5 мм, зовнішній діаметр тонкостінної труби може бути 6 мм , а товщина стінки менше 0,25 мм. Тонкостінна квадратна труба 15х15 широко використовується в промисловому обслуговуванні, сільськогосподарському обладнанні, транспортному обладнанні, кузовах вантажних автомобілів, причепів, рамах, а також використовуються для виготовлення побутової техніки, в архітектурних та будівельних конструкціях, елементах декору, та напрочуд широко застосовується для виготовлення сходових огорож. Як правило, тонкостінні сталеві труби необхідні для забезпечення міцності при мінімально площі, яку вони займають.

Найбільш часто квадратні тонкостінні труби 15х15х0,8, 15х15х1,0, 15х15х1,2, 15х15х1,5 застосовуються для влаштування конструкцій трубопроводів з різними показниками тиску та потоків. Квадратна сталева тонкостінна труба поєднує в собі довговічність, міцність та економічність, а також гладку й естетичну поверхню, що важливо.

ТОВ «ПКФ СОЗИДАТЕЛЬ» встигло добре зарекомендувати себе на ринку профільних тонкостінних труб та завоювати авторитет надійного партнера серед споживачів металу завдяки високій якості продукції та доступним цінам. Якщо ви все ще думаєте де купити квадратну сталеву тонкостінну трубу, тоді можете задати будь-які питання з цього приводу нашому менеджеру просто залишивши заявку на сайті, і ми вам передзвонимо. Вибирайте тонкостінну трубу 15х15 за доступними цінами за метр в готових до відправки заготовках, або замовляйте розмір та довжину, яка вам необхідна, з доставкою в Київ, Черкаси та Полтаву.