Квадратна тонкостінна труба 17х17х0,8, 17х17х1,0, 17х17х1,2, 17х17х1,5, 17х17х2,0

 

Квадратна тонкостінна труба  17

 

 

 

 

 

Квадратна сталева тонкостінна труба являє собою зварену конструкційну трубу. Будь-який сорт та діаметр ідеальний для всіх структурних заявок загального виготовлення виробництва та ремонту. Сталева квадратна тонкостінна труба широко використовується в промисловому обслуговуванні, сільськогосподарському обладнанні, транспортному обладнанні, кузовах вантажних автомобілів, причепів, рамах, а також використовуються для виготовлення побутової техніки, в архітектурних та будівельних конструкціях, елементах декору, а також напрочуд широко застосовується для виготовлення сходових огорож. З такої квадратної тонкостінної труби 17х17 часто виготовляють офісні, кухонні та барні стільці, металоконструкції не несуть великого навантаження, такі як стійки, перила, каркаси ліжка, декоративні деталі, направляючі.

 Виготовлення тонкостінних труб – це дуже копітка робота. Наприклад, зварювання тонкої сталевої вихлопної труби вимагає терпіння та правильного обладнання для отримання герметичного шва. Складною частиною зварювання тонкостінних сталевих труб є підтримка у зварювальній ванні відсутності перегріву з'єднання, що може привести до плавлення труби.

Від круглих труб квадратні тонкостінні труби відрізняються меншою вагою погонного метра, що дозволяє успішно застосовувати їх в сполучних та каркасних частинах будівель завдяки ряду переваг. Рівна поверхня забезпечує максимальне прилягання одна до одної, а ребра жорсткості покращують стійкість квадратних труб до тиску при згинанні. В цьому і є простота та зручність монтажу найрізноманітніших конструкцій з квадратних тонкостінних труб.

Профільні тонкостінні труби використовуються головним чином для побудови металоконструкцій, монтажу каркасів будівель, різного виду опор, щогл, складного перекриття, прольотів тощо, тобто конструкцій, що несуть серйозні механічні та вібраційні навантаження. Хоча зустрічаються і більш прості застосування, наприклад, в якості стовпів для огорож.

ТОВ «ПКФ СОЗИДАТЕЛЬ» пропонує тонкостінну квадратну трубу в розмірах 17х17х0,8, 17х17х1,0, 17х17х1,2, 17х17х1,5, 17х17х2,0 за доступними цінами за метр в готових до відправки заготовках, або замовляйте розмір і довжину, яка вам необхідна, з доставкою в Київ, Черкаси та Полтаву. Залишайте заявку на нашому сайті і знаходьте відповіді на усі ваші запитання у нашого менеджера, тим самим розвійте усі сумніви де купити тонкостінну квадратну трубу 17х17. Наші співробітники швидко та оперативно прорахують ваше замовлення та простежать за якістю його виконання.