Квадратна тонкостінна труба 20х20х0,8, 20х20х1,0, 20х20х1,2, 20х20х1,5, 20х20х2,0

 

Квадратна тонкостінна труба  20

 

 

 

 

 

Тонкостінна сталева труба виробляється на трубопрокатних станах холодного прокату та має відношення товщини стінки до діаметра не більше 6%, а саме 0,6 ~ 2,0 мм. Вона стійка до впливу зовнішніх температур та агресивних чинників, а також у неї відсутня деформація при високих навантаженнях, що є великим плюсом при необхідності таких навантажень. Корозійна стійкість тонкостінних труб зі сталі є відмінною, при тривалому використанні труби не будуть масштабуватися. Тонкостінні труби мають гладкі стінки як всередині, так і зовні, що покращує гідравлічні характеристики труби, а також у них низьке споживання енергії при транспортуванні. Усі ці якості і багато інших роблять квадратну тонкостінну профільну трубу досить економічною у використанні, але, в той же час, міцною й довговічною у використанні.

Профільна квадратна труба має найширшу сферу застосування: від вуличних рекламних стендів до несучої конструкції транспортних літаків. Її часто використовують у промисловому обслуговуванні, сільськогосподарському обладнанні, транспортному обладнанні, кузовах вантажних автомобілів, причепах, рамах, а також використовуються для виготовлення побутової техніки, в архітектурних і будівельних конструкціях, елементах декору, і дуже широко застосовується для виготовлення сходових огорож. Набагато частіше вони служать в якості будівельної арматури та матеріалу для каркасів металоконструкцій. Справа в тому, що профільна квадратна тонкостінна труба має ту ж міцність, надійність та довготривалий термін служби, що і суцільнометалевий прут, а важить на 30-50% менше. Переважна частина навантаження припадає на крайні межі, а центральний сектор при цьому зберігає свою форму, так як на нього припадає мінімум навантаження. Тому, застосування квадратної профільної труби дозволяє знизити масу та вартість металоконструкцій, при цьому її міцність залишаться незмінною.

ТОВ «ПКФ СОЗИДАТЕЛЬ» пропонує тонкостінну квадратну трубу в розмірах 20х20х0,8, 20х20х1,0, 20х20х1,2, 20х20х1,5, 20х20х2,0 за доступними цінами за метр в готових до відправки заготовках, або замовляйте розмір і довжину, яка вам необхідна, з доставкою в Київ, Черкаси та Полтаву. Залишайте заявку на нашому сайті і знаходьте відповіді на усі ваші запитання у нашого менеджера, тим самим розвійте усі сумніви де купити тонкостінну квадратну трубу 20х20. Наші співробітники швидко та оперативно прорахують ваше замовлення та простежать за якістю його виконання.