Квадратна тонкостінна труба 30х30х1,0, 30х30х1,2, 30х30х1,5, 30х30х2,0

 

Квадратна тонкостінна труба  30

 

 

 

 

 

Тонкостінна квадратна профільна труба – сталева труба, що має квадратний переріз. Після формування квадратних тонкостінних труб 30х30х1,0, 30х30х1,2, 30х30х1,5, 30х30х2,0 проводиться заварювання по стиках згину. Зварювання проводиться на великому стані, з дотриманням технології, точності розмірів та із забезпеченням високого ступеню якості поверхневого шару. Після завершення процесу зварювання вироби перевіряють на дефекти та правлять на вальцях, після чого калібрують та упаковують. Завдяки високій міцності та простоті при монтажі профільна тонкостінна квадратна труба 30х30 знайшла своє широке застосування в промисловому обслуговуванні, сільськогосподарському обладнанні, транспортному обладнанні, кузовах вантажних автомобілів, причепів, рамах, а також у використанні для виготовлення побутової техніки, в архітектурних і будівельних конструкціях (колони, збірні металоконструкції, опори, перекриття), елементи декору, і дуже широко застосовується для виготовлення сходових огорож.

Тонка стінка дозволяє зменшити вагу конструкції, при цьому зберігши її міцність. Головною її перевагою є відсутність деформації при високих навантаженнях, оскільки основне навантаження припадає на крайні межі, а центральний сектор при цьому зберігає свою форму, оскільки  на нього припадає мінімум навантаження. Також значною перевагою є демократична вартість тонкостінних труб, обумовлена ​​значно меншою витратою матеріалу, що дозволяє також значно знизити металоємність кінцевого виробу. Всі ці якості та багато інших роблять квадратну тонкостінну профільну трубу досить економічною, але, в той же час, і міцною і довговічною у використанні.

ТОВ «ПКФ СОЗИДАТЕЛЬ» пропонує конкурентоспроможні ціни, короткі терміни та відмінний сервіс. Ми виробляємо високоякісні тонкостінні труби та пропонуємо кілька різних розмірів квадратної труби 30х30 за доступними цінами за метр в готових до відправки заготовках, або ви можете замовити розмір та довжину, яка вам необхідна. На нашому сайті ви можете замовити консультацію фахівця, який допоможе підібрати потрібний розмір тонкостінної труби та оформити доставку вашого замовлення в Київ, Черкаси та Полтаву. Залишайте заявку та поставте усі ваші запитання для нашого менеджера. Наші співробітники швидко та оперативно прорахують ваше замовлення і простежать за якістю його виконання.