Квадратна тонкостінна труба 40х40х1,2, 40х40х1,5, 40х40х2,0

 

Квадратна тонкостінна труба  40

 

 

 

 

 

Сталева труба, у якій відношення зовнішнього діаметра сталевої труби до товщини стінки більше 20, називається тонкостінною сталевою трубою. У такої труби є маса значних переваг. Однією з них є мала вага, що дозволяє знизити загальну масу конструкції та тиск на фундамент, що часто є вирішальним фактором. Ще однією перевагою є висока механічна міцність, що в кілька разів перевищує даний показник звичайних труб. Ці якості та багато інших роблять квадратну тонкостінну профільну трубу досить економічною, але, в той же час, і міцною та довговічною у використанні.

Тонкостінна квадратна профільна труба використовується в різних сферах. Це і приватне будівництво, і комерційне, і промислове. Також профільна труба застосовується в промисловості: в автомобільній, суднобудуванні, виготовленні деталей і механізмів, меблів, металоконструкцій. Якщо придивитися навколо, можна відзначити, що з неї зроблені різні огороджувальні та несучі конструкції: навіси, козирки, тенти, решітки, стелажі, металеві огорожі, паркани. Тонкостінна профільна труба 40x40 може використовуватися як основа для будівель, які потрібно швидко змонтувати, кіосків, павільйонів, МАФів, тощо. Як правило, тонкостінні сталеві труби необхідні для забезпечення міцності при мінімальній площі, яку вони займають.

Тонкостінна профільна труба 40х40х1,2, 40х40х1,5, 40х40х2,0 має також ряд особливостей, таких як стійкість до впливу зовнішніх температур й агресивних чинників. Також квадратна сталева тонкостінна труба проста та швидка в збірці й монтажу завдяки мінімізації вузлових з'єднань і зварювальних швів, що не вимагає застосування додаткового піднімального устаткування, що особливо актуально на висоті. Особливо це важливо для створення складних конструкційних форм, якщо такі потрібні.

ТОВ «ПКФ СОЗИДАТЕЛЬ» виробляє високоякісні тонкостінні труби та пропонує кілька різних розмірів квадратної труби 40х40 за доступними цінами за метр в готових до відправки заготовках, або ви можете замовити розмір та довжину, яка вам необхідна. На нашому сайті ви можете замовити консультацію фахівця, який допоможе підібрати потрібний розмір тонкостінної труби та оформити доставку вашого замовлення в Київ, Черкаси та Полтаву. Зв'яжіться з нами сьогодні по телефону або за допомогою електронної пошти, щоб дізнатися більше! Ми прагнемо надати вам товари найвищої якості, причому в максимально стислі терміни.