Квадратна тонкостінна труба 50х50х1,2, 50х50х1,5, 50х50х2,0

 

Квадратна тонкостінна труба  50

 

 

 

 

 

Квадратна сталева тонкостінна труба являє собою зварену конструкційну трубу. Це один з найбільш затребуваних видів металопрокату. Профільна квадратна сталева труба має найширшу сферу застосування: від вуличних рекламних стендів до несучої конструкції транспортних літаків. Її часто використовують в промисловому обслуговуванні, сільськогосподарському обладнанні, транспортному обладнанні, кузовах вантажних автомобілів, причепах, рамах, а також використовуються для виготовлення побутової техніки, в архітектурних та будівельних конструкціях, елементах декору, та дуже широко застосовується для виготовлення сходових огорож. Набагато частіше вони служать в якості будівельної арматури та матеріалу для каркасів металоконструкцій. Справа в тому, що профільна квадратна тонкостінна труба 50х50х1,2, 50х50х1,5, 50х50х2,0 має ту ж міцністю, надійністю та довготривалий термін служби, що й суцільнометалевий прут, а важить на 30-50% менше.

Корозійна стійкість тонкостінних труб зі сталі є чудовою, при тривалому використанні труби не будуть масштабуватися. Тонкостінні профільні труби мають гладкі стінки як всередині, так і ззовні, що покращує гідравлічні характеристики труби, а також вони прості і швидкі в збірці та монтажу завдяки мінімізації вузлових з'єднань й зварних швів, що не вимагає застосування додаткового піднімального устаткування, що особливо актуально на висоті. І якщо вже про висоту, то тонкостінні квадратні труби мають малий коефіцієнт аеродинамічного опору при вітрових навантаженнях. Тонка стінка дозволяє зменшити вагу конструкції, при цьому зберігши її міцність.

ТОВ «ПКФ СОЗИДАТЕЛЬ» пропонує конкурентоспроможні ціни, короткі терміни та відмінний сервіс. Ми виробляємо високоякісні тонкостінні труби та пропонуємо кілька різних розмірів квадратної труби 550 за доступними цінами за метр в готових до відправки заготовках, або ви можете замовити розмір та довжину, яка вам необхідна. На нашому сайті ви можете замовити консультацію фахівця, який допоможе підібрати потрібний розмір тонкостінної труби та оформити доставку вашого замовлення в Київ, Черкаси та Полтаву. Залишайте заявку та поставте усі ваші запитання для нашого менеджера., або зв'яжіться з нами за телефоном або електронною поштою, щоб дізнатися більше. Наші співробітники швидко та оперативно прорахують ваше замовлення і знайдуть ідеальне рішення для ваших потреб, а після – простежать за якістю їх виконання.