Купити трубу плоскоовальну тонкостінну.

Плоскоовальні труби спочатку виготовляють круглими, але потім у процесі прокату між спеціальними валами надають їм форми еліпсу. ТОВ «ВКФ СОЗИДАТЕЛЬ» реалізує такі вироби, що мають високі технічно-експлуатаційні та естетичні характеристики.  В асортименті велика кількість типорозмірів. 

Труба плоскоовальна сталева тонкостінна 30х15

- замовити отптом і в роздріб можна в м Дніпро, а в м.Черкаси, Полтава, Київ та інших містах України можна оптом з доставкою на Ваш склад.

Розмір Ціна за тонну Кількість,кг Сума замовлення
30х15х1,0
43000 грн.
30х15х1,2
42500 грн.
30х15х1,5
42500 грн.
30х15х2,0
42500 грн.

Купити меблеву плоскоовальну тонкостінну трубу.

Під замовлення працівники підприємства перед відправкою товару можуть виконати нарізку труб на будь-які відрізки. Перед відправкою товар буде надійно відсортований та упакований.

Розміри плоскоовальних тонкостінних труб: від 29х15 до 40х20 мм.

Переваги плоскоовальної тонкостінної електрозварної труби

Виготовляється із холоднокатного рулону шляхом формування металу та електрозварювання на спеціальному сучасному обладнанні. Після проходження контролю якості всі тонкостінні плоскоовальні електрозварні труби ТОВ «ВКФ СОЗИДАТЕЛЬ» мають наступні переваги:

  •     стійкість до корозії;
  •     герметичність;
  •     довгий термін експлуатації;
  •     надійність та міцність;
  •     низька ціна;
  •     стійкість до механічних пошкоджень;
  •     простота згинання та кручення для формування складних виробів.

Додатково можливо замовити оцинковку, гальванізацію чи фарбування труб. Це робить вироби значно привабливішими та посилює стійкість до корозії.

Галузі застосування плоскоовальних труб

Сфера застосування не обмежується створенням меблів чи декоративних елементів.  Хоч у цих галузях плоскоовальні труби зарекомендували себе відмінно. Їх часто використовують для виготовлення шкільних, офісних чи торгових меблів.

За рахунок плавних ліній та плоскої форми труба виглядає незвичайно. У зв’язку з цим і високими показниками  витривалих навантажень їх часто використовують для створення тримальних конструкцій невеликих легких об’єктів: зупинок, рекламних щитів, козирок, торгових майданчиків.

Плоскоовальні труби рідко використовують для водо- чи теплопостачання, хоч і в невеликих приміщеннях це цілком виправдано, тому що це дозволяє зекономити простір. Форма перетину ніяк не впливає на пропускну властивість чи тепловіддачу. У цьому відношенні плоско овальні труби нічим не поступаються круглим.

Із плоскоовального трубопрокату  виготовляють радіатори для охолодження та вихлопних труб у машинобудуванні. У побуті їх використовують для проведення різного роду монтажних робіт та декорування приміщень.

Труба плоскоовальна сталева 30*15 - купити в ТОВ «ПКФ СОЗИДАТЕЛЬ» м Дніпро за низькою ціною.

ТОВ «ВКФ СОЗИДАТЕЛЬ» реалізує продукцію з металу виключно високої якості оптом чи великим оптом. У кожного замовника – особистий менеджер, який супроводжує його від етапу консультації і підготовки договору до поставки оплаченого товару в термін за домовленістю.

Усі клієнти додатково можуть замовити:

  • нарізку металу;
  • доставку по території України;
  • зберігання на складських майданчиках компанії.

Підготовка та відвантаження товару на склади виконується при точному сортування та додатковій перевірці всіх вантажних одиниць.

Для безкоштовної консультації та замовлення - дзвоніть.

Труба плоскоовальна 30 * 15 тонкостінна купити в м Дніпро оптом і в роздріб, а в містах Черкаси, Полтава, Київ оптом з доставкою з м Дніпро.